Sledujte svá vozidla online, ať už jsou kdekoli


Jestliže máte pocit, že byste váš vozový park mohli využívat efektivněji, více šetřit pohonné hmoty a také byste chtěli mít jistotu, že s vašimi vozidly zaměstnanci nedovoleně nenavštěvují své soukromé cíle, tak si jednoznačně pořiďte gps sledování vozidel online. A uvidíte, že s tímto velice chytrým řešením a přesným monitoringem polohy a stavu vašich vozidel jedině vyděláte.
šedé bmw.jpg

Všichni víme, jací jsou lidi. I ten nejpoctivější zaměstnanec je jen člověk, a tak si může říci, že když má dnes hodně práce a nestihne si po pracovní době zajet do obchodu anebo někam jinam, tak by to přece mohl udělat v rámci pracovní doby, tím spíše, když zrovna jede okolo svého vytčeného cíle. A když něco podobného tento člověk ještě několikrát zopakuje, a když to udělají také jiné zaměstnanci, tak vaše firma postupně přichází o peníze. To, co vašim zaměstnancům může připadat jako nevinná zajížďka vás pomalu a nepozorovaně připravuje o zisk. Každá zajížďka mimo pracovní trasu totiž stojí nějaké palivo a mimo to vaši zaměstnanci věnují svůj pracovní čas nedovoleným soukromým aktivitám.
cestovatel u globusu.jpg
Už žádné další soukromé zajížďky na služebních cestách
Takže pokud máte pocit, že se něco podobného děje i ve vaší firmě, ale nemáte vhodné nástroje, jak tyto aktivity ohlídat a jak jim zamezit, tak to nejlepší, co můžete udělat, je nechat svá vozidla sledovat online a pomocí gps zaměření.
kolík na mapě.png
V kteroukoli denní či noční dobu tak budete mít dokonalý přehled o tom, kde se vaše vozidla pohybují, stačí se jen podívat na internet. A můžete si být jistí také tím, že jakmile se vaši zaměstnanci dozvědí, že jsou vozidla sledovaná, tak se okamžitě začnou chovat zodpovědně a hospodárně, neboť jim bude jasné, že i ta nejmenší soukromá zajížďka je může připravit o peníze anebo dokonce i o zaměstnání. Takže uvidíte, že s gps sledování vozidel online vaše firma výrazně ušetří.