Jak omámit sexuální život

Název vznikl dle jména starořecké bohyně lásky – Afrodity. Sexuální požitek si totiž snaží lidé vylepšovat už od pradávna. Věděli jste, že za nejstarší egyptské afrodiziakum je sušený krokodýlí penis? Co předcházelo současným afrodiziakálním látkám v historii? Již naši předci používali pro vylepšení svého libida různé směsi koření, rostliny, ale i rituály.
siluety milenců

Jak afrodiziaka fungují

Existují podpůrné látky stimulující pohlavní orgány, jako je například viagra, a afrodiziaka stimulující centrální mozkovou soustavu a naše smysly. Jsme citlivější, vzrušivější. Myšlenka na sex je mnohem příjemnější. Při sexu tělo produkuje hormony oxytocin, serotonin a dopamin. Člověk se pak cítí šťastnější. Mimo přírodní afrodiziaka ve formě potravin či koření je trh plný volně prodejných produktů:
· Intimní lubrikační gely a spreje
· Afrodiziakální vonné svíčky
· Afrodiziakální kapky a kapsle
· Těkavé čichací látky
srdíčkové pilulky

Těkavé čichací látky?

Poppers, neboli chemické látky alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit a amylnitrit, které účinkují jako afrodiziakum, byly oblíbené zejména u homosexuálů. Postupem času si v nich našli oblibu i heterosexuálové. Látky jsou legálně dostupné v malých lahvičkách a prodávají se většinou jako speciální čistič na kůži nebo osvěžovač vzduchu. Vdechují se nosem. Látky se velmi rychle odpařují, proto je potřeba lahvičku ihned po nadechnutí uzavřít víčkem. Skladovat se doporučuje v temném chladném místě. Účinek je téměř okamžitý. V rozmezí pěti až deseti sekund pociťujete rozbušené srdce, zarudnutí tváří, omamné pocity blaha a euforie. Ale pozor, všeho moc škodí a při předávkování dochází i k bolestem hlavy, mdlobám a nevolnostem. Rozhodně by se měl mít každý na pozoru a přečíst si nejprve příbalovou informaci. Přese všechnu zábavu, kterou nám tato skvělá věc na okamžik přinese, je nutné podotknout, že se jedná o silně těkavou jedovatou látku, která při častém užívání poškozuje sliznice a plíce. Tedy jak se říká, všeho s mírou.