Co muži nesnáší na ženách

Možná jste se někdy milé dámy zamysleli, co vlastně muži nemají rádi? Co dokáže takového muže rozčílit a čemu se tedy zkusit v našem podání vyhýbat.Určitě nikde nebude rozporovat to, že muži jsou samci, kteří to velmi rádi dávají znát. Nicméně i muž, který se tváří, jak je happy, jak dva grepy dokáže být pěkně naštvaný. Co vlastně takové muže a spíše muže celkově dokáže na nás ženách pěkně rozčílit? A věřte mi, že to jsou věci, které byste třeba ani netušili. První takovou věcí je halda různých šminek a make-upu, které se v koupelně nebo na nočním stolku všude válí. Ano, tohle opravdu muži vadí a nedej bože, pokud se od make-upu objeví šmouha na zrcadle. To už skáče pomalu z kůže. Vypadané vlasy v umyvadle, ale co opravdu nemají rádi jsou neučesané vlasy. Říkáte banalita? Ale muži dle různých výzkumu opravdu nemají rádi ženy, které se neumí upravit. A můžeme pokračovat dále. 

muž a žena

Zaprané prádlo nikdy

Na začátku vztahu se muži ukazujete pouze v sexy spodním prádle, ale každé ženě i ti nejlepší se stane, že zapere prádlo. Na doma to přece neřeší. Ale pozor, muži opravdu výsostně nesnáší zaprané spodní prádlo jak na svých protějškách, tak ani na sobě. Tedy raději pro klid domácnosti takové kousky házet rovnou do koše. 

muž

Nevrážejte mu jazyk za každou cenu do pusy

Ano, pánové opravdu nesnáší, když se ze zarputilostí snažíte svůj jazyk dostat partnerovi pomalu až do krku, a ještě sním vytírat celou partnerovou pusu. Pokud o to nestojí nesnažte se o to, co jakoukoliv cenu. Je to pro ně nepříjemné. U sexu to zase platí naopak. Nesnažte se muže dlouho odmítat, protože co muž nesnáší je postavení do role sexuálního loudila. 

Mlčení nad zlato

Ano čtete správně, nemluvte ve chvíli milé dámy, kdy se Váš vyvolený dívá na hokej, fotbal, hraje nějakou pitomou hru na počítači nebo čte noviny. To je období jeho vlastního světa a vy se nesnažte mu ho narušovat mluvením. Neuspějete. Nikdy.