Pokud vám banka nevěří

Pravidla pro přidělování půjček jsou přísná a vypadá to, že v blízké době ještě o něco více přitvrdí. Na jedné straně se tak stát prostřednictvím České národní banky snaží chránit své obyvatele před tím, aby se zatížili půjčkou, kterou nadále nebudou schopni unést, a proto reguluje možnosti bank půjčky lidem poskytovat. Na druhé straně tento stav nahrává lichvářům a všem nepoctivým obchodníkům s penězi, kterým tito lidé následně padnou do náruče, protože peníze jednoduše potřebují a nemají je kde vzít.
rozdávání peněz.jpg
Naštěstí existuje ještě jeden dobrý způsob, kam se s žádostí o půjčku obrátit a nepadnout tak do nějaké podvodné pasti. Tou přijatelnou možností, která je tady pro všechny, je nebankovní hypotéka. Sice je pravda, že výše úroků takové půjčky je vyšší, než byste získali v bance, ovšem když vám v bance ukazují dveře, tak v podstatě nemáte na výběr, pokud se chcete vyhnout lichváři. A když si celou věc dobře promyslíte a půjčíte si pouze tolik, kolik nezbytně potřebujete a kolik budete zároveň schopni splácet, tak se může nebankovní hypotéka stát docela užitečným nástrojem, který vám pomůže dostat se z potíží pryč.
americké peníze.jpg

Zkuste to v nebankovní společnosti

Lidé, kteří nemají dostatečné příjmy pro získání hypotéky v bance, nejčastěji využívají nebankovní hypotéku bez dokládání příjmů. Ono totiž to, že máte podle banky nízký příjem či nižší daňové přiznání ještě zdaleka nemusí znamenat, že nedokážete naspořit dost peněz na to, abyste mohli svou půjčku bez potíží splácet. Mnoho lidí ze svého příjmu dokáže uspořit více než odhadovaných čtyřicet procent, a proto mají dost peněz na splátky, a ještě jim zbyde dost na živobytí. Z tohoto důvodu je skvělé, že se každý může svobodně rozhodnout, zda si nebankovní hypotéku bez příjmu sjedná či nikoli. Tato možnost je zde pro každého, kdo se za svou půjčku může zaručit nemovitostí. Stačí tedy jen málo a peníze máte po ruce.