ORIGINÁLNÍ BATOHY PRO PRINCEZNY, HIPSTERY, EKO-MILY I ESTÉTY!

Je libo retro ruksak ve vintage stylu, anebo princeznovský batůžek s malinkými ptáčky na víku? Anebo jste tak trochu hipster a ujíždíte na minimalistických geometrických tvarech, které perfektně ladí k roztrhaným džínám, vyšisovanému svetru a čepici beanie? Buďte originální. Buďte unikátní. Rukodělná firma Bobu vám na svém eshopu může nabídnout stovky stylových batohů a kabelek pro denní nošení! Jsou dělané spíše v retro stylu, ale stojí za to!
nevšední látkový batoh)

Jste EKO? Pak si nenechte ujít firmu RESPIRO se „zeleným designem pro lepší budoucnost“! Jak oni sami na svých stránkách říkají, nejrůznější tašky, batohy a zavazadla hrají nezastupitelnou roli v našem životě. Stávají se našimi věrnými společníky a druhy v radosti i nouzi. Pomozte vdechnout starému harampádí druhý život a dejte banneru, cykloduši, či hasičské hadici druhou šanci!
Batohy jsou totiž vyrobeny výhradně ze cyklistických duší, starých automobilových plachet a billboardů. Každý kus je originál.
Tyto super batohy jsou EKO, jsou nezničitelné, nepromokavé a jsou nekonečně sexy!
módní batoh s přeskou

Máte rádi KVALITU? Milujete vzhled, hladkost a vůni kůže? Jste žena, která při koupi bot vždycky sáhne po kožených? Pak pro vás firmaHOLLLA HANDMADE bude ráj na zemi! V současné době máte na výběr ze šesti batohů a dvaadvaceti různých stylových kabelek a brašen. Všechny jsou vyrobené z pravé hovězí kůže technikou, zvanou „Crazy Horse“, která jí dodává delší životnost, pevnost, jedinečný vzhled a 100% kvalitu. Jejich batohy jsou navržené v nádechu vintage stylu, ale zamiluje si je naprosto každý. V jednoduchosti je krása a firma Holla handmade, která mimo batohy a kabelky nabízí také kožené peněženky, opasky, pouzdra na mobily a notebooky, je tou nejlepší investicí, jakou ve svém životě můžete udělat! Kůže se totiž hodí prakticky kamkoliv! Ať už na běžné denní nošení, tak ke společenským akcím!