Bazénové nafukovací doplňky pro děti

Snad všechny děti milují vodu, dovádění ve vodě, plavání, cachtání a další vodní radovánky. Dopřávejte jim tyto aktivity a pořiďte jim k tomu některý z doplňků. Sháníte pro vaše děti nějakou plaveckou pomůcku, nafukovací hračku nebo bazének, aby si mohly do sytosti užít vodních radovánek? Určitě tento výběr nepodceňte a sáhněte raději po ověřené kvalitě. V tomto ohledu se určitě můžete spolehnout na známou značku nafukovacích plaveckých pomůcek a hraček Intex.
plavecký kruh

Nafukovací pomůcky pro malé plaváčky

Pokud jsou ještě vaše děti malé a neumí moc dobře plavat nebo se teprve plavat učí, určitě jsou pro ně vhodné různé plavecké pomůcky, které jim pomohou v nácviku plavání, se kterými budou jistější a které je budou ve vodě nadnášet. V nabídce tak naleznete třeba nafukovací plaveckou desku, vestu nebo kruh, díky čemuž budou moci vaše děti být ve vodě jistější. Záleží na dítěti, jakou variantu plaveckých pomůcek bude preferovat a se kterou se bude cítit jistěji.
veselé kruhy

Nafukovací hračky pro zábavu při vodních radovánkách

Nafukovací hračky využijete pro mnoho příležitostí, při různých vodních radovánkách. Můžete je vašim dětem vzít do aquparku, do bazénu, ale také třeba na dovolenou k moři nebo k rybníku. Užijí si s nimi spoustu zábavy a legrace. V nabídce naleznete například různá nafukovací zvířátka, míčky pro potápění, soupravu pro podvodní rybaření a další.
vodní nafukovačky

Nemáte zahradní bazén a do aquparku se vám nechce? Pokud je vhodné počasí a máte k dispozici balkon nebo travnatou plochu, menší děti si vystačí s nafukovacím bazénkem. V nabídce je najdete v různých velikostech a tvarech.

Značka Intex, oblíbenec na trhu v oblasti nafukovacích hraček a plaveckých doplňků toho nabízí hodně pro vodní radovánky, zábavu a dovádění, ale i pro výukové plavání. Tato značka zpříjemní vašim dětem pobyt ve vodě a umožní jim si užít vody se vším všudy.